fbpx
Restruktor

Doradca prawny klienta

Kancelaria prawna Restruktor specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Wierzymy w to, że przedsiębiorców należy wspierać zarówno w chwilach, gdy odnoszą sukcesy, jak i gdy zmagają się z trudnościami finansowymi. Pomagamy również zadłużonym konsumentom przejść przez procedurę upadłości konsumenckiej. Poza bezpośrednią obsługą naszych klientów pełnimy również funkcję syndyka w postępowaniach upadłościowych, nadzorcy układu w postępowaniach restrukturyzacyjnych i kuratora spółek pozbawionych zarządu.

Jesteśmy młodym zespołem, który jest nastawiony na rozwój. Liczymy na to, że osoba, której szukamy do współpracy, zostanie z nami na stałe i będzie mogła rozwijać swoje umiejętności i swój potencjał sprzedażowy.

Jeśli zatem...

 • lubisz prawo i wiesz jak się w nim poruszać;
 • potrafisz przekonywać innych do swoich racji;
 • szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań;
 • jesteś dobrze zorganizowany;
 • jesteś nastawiony na rozwój;
 • masz naturalną łatwość w nawiązywaniu kontaktów...

...to jesteś osobą, której szukamy.

W swojej codziennej pracy zajmiesz się:

 • obsługą prawną klientów, którzy są zainteresowani rozwiązaniami prawnymi naszej kancelarii;
 • analizowaniem i kompletowaniem dokumentacji klientów;
 • konsultowaniem potencjalnych rozwiązań dla klientów z zespołem prawnym;
 • przygotowywanie ofert dla klientów i przekonanie klienta do zakupu usług prawnych naszej kancelarii.

Co dajemy w zamian:

 • elastyczny czas pracy w godzinach 8:00 -17:00 w wymiarze 20 godzin tygodniowo;
 • zainteresowanych klientów otrzymujesz z działu marketingu;
 • pracę zdalną - tak jak Ci wygodnie;
 • możliwość rozwoju w kierunku prawnym jak i również profesjonalnej obsługi klienta;
 • wyjątkowy i zgrany zespół, który czeka na Ciebie;
 • dowolną formę współpracy z wynagrodzeniem 4.000 zł netto w przypadku B2B;
 • jasne zasady i oczekiwania – działamy transparentnie.

Chcesz aplikować?

Zgłoś się do nas na adres [email protected] przesyłając swoje CV w formacie PDF (w temacie wiadomości wpisz „Doradca prawny klienta - Twoje imię i nazwisko”).

 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w rekrutacji

 

Tomasz Palak

Radca prawny

Autor bloga Nie tylko prawo

Adam jest bezkonkurencyjny w zakresie wiedzy o spółkach – założył ich setki, wiele obsługiwał czy likwidował. To nie tylko tajniki KRS czy formularzy, ale też wsparcie przy wyborze najlepszej formy prawnej czy rozwiązaniach korzystnych podatkowo. Jego spokój i opanowanie towarzyszące wiedzy są bardzo przydatne w każdym projekcie, dlatego chętnie prowadzę je z nim wspólnie.

Przemyslaw Adam

Przemysław Adam

Prezes Zarządu OMIDA Sea and Air S.A.

Logo OMIDA Sea and Air S.A.

Dzięki profesjonalnej wiedzy i zaangażowaniu Pana Adama Ratajczaka reprezentującego firmę Restruktor sp. z o.o. skutecznie przeprowadziliśmy w naszej Spółce proces wydzielenia zorganizowanej części przedsiębiorstwa (ZCP) i wniesienia jej aportem do spółki z o.o. Rzetelne podejście i sprawne tempo prac przy ZCP zadecydowało o powierzeniu firmie Restruktor sp. z o.o. kolejnych zadań związanych ze zmianami w naszej Spółce, a mianowicie przekształcenie jej formy prawnej ze sp. z o.o. w spółkę akcyjną oraz podwyższenie kapitału zakładowego poprzez emisję akcji. Kompetentna i miła obsługa świadczona przez Pana Adama Ratajczaka przekonały nas do nawiązania regularnej współpracy dotyczącej obsługi prawnej naszej Spółki m.in. w zakresie przygotowania umów z innymi spółkami czy podejmowaniu decyzji dotyczącej głosowania nad układem w postępowaniu restrukturyzacyjnym. Jako zadowolony klient z przyjemnością rekomenduję korzystanie z usług firmy Restruktor sp. z o.o. reprezentowanej przez Pana Adama Ratajczaka.

Rafał Reszka

Prezes Zarządu Kurier-Transport sp. z o.o.

O firmie Restruktor sp. z o.o. dowiedziałem się z polecenia zaprzyjaźnionych przedsiębiorców. Do kontaktu i podjęcia współpracy przekonały mnie bardzo pozytywne opinie i duża ilość rekomendacji.

Zwróciliśmy się do Pana Adama Ratajczaka z prośbą o pomoc w dokonaniu przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Cały proces trwał około pół roku od momentu rozpoczęcia czynności, aż do chwili nadania nam nowego nr NIP oraz wpisania naszej firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. W tym czasie Pan Adam zapewnił nam obsługę i kontakt na najwyższym poziomie. Ponadto udostępnił nam wsparcie specjalistów w osobie biegłego rewidenta i notariusza, niezbędnych w tym procesie. Dzięki temu nie musieliśmy się martwić poszukiwaniem ich we własnym zakresie.  Z uwagi na fakt, iż był to dla nas proces nowy i nieznany, generował bardzo wiele obaw i pytań. Bardzo chętnie i merytorycznie odpowiadał na każde nasze zapytanie. Po zakończeniu procesu przekształcenia również mogliśmy liczyć na jego wsparcie i pomoc w każdej sprawie, która wiązała się z następstwami zakończonego procesu przekształcenia działalności.  Przy zmianie numeru NIP było ich naprawdę sporo.

To wszystko sprawiło, że jako klienci firmy Restruktor sp. z o.o. jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z wielką przyjemnością polecamy i rekomendujemy Pana Adama Ratajczaka jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Jacek Paleczny

Prezes Zarządu Erfolg sp. z o.o.

Współpraca z Panem Adamem Ratajczakiem była w pełni profesjonalna. Spółka została założona szybko i bezproblemowo. Pan Adam odpowiedział na wszystkie moje pytania oraz wątpliwości. Zdecydowanie polecam świadczone przez niego usługi.